2.5" / 3.5" Docking stAMDon USB3.0 for SATA HDD, Swappable (quick HDD exchange), USB3. 0 Cable included

1.371,00 ден.   Спореди

2.5" / 3.5" Docking stAMDon USB3.0 for SATA HDD, Swappable (quick HDD exchange), USB3. 0 Cable included


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.371,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


2.5" / 3.5" Docking stAMDon USB3.0 for SATA HDD, Swappable (quick HDD exchange), USB3. 0 Cable included

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка