2.5 250GB SATA 2.5, 250GB, 8MB, SATA II, Scorpio Blue, SATA 3 Gb/s, 9.5 mm, 7 mm (LPVT models), 12.5 mm (TPVT models), Factory recertified by WD

2.388,00 ден.   Спореди

2.5" 250GB SATA 2.5", 250GB, 8MB, SATA II, Scorpio Blue, SATA 3 Gb/s, 9.5 mm, 7 mm (LPVT models), 12.5 mm (TPVT models), Factory recertified by WD


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.388,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


2.5" 250GB SATA 2.5", 250GB, 8MB, SATA II, Scorpio Blue, SATA 3 Gb/s, 9.5 mm, 7 mm (LPVT models), 12.5 mm (TPVT models), Factory recertified by WD

Кеш 8 MB
Интерфејс на дискот SATA
Тип на диск Internal
Формат на диск 2.5"
Капацитет 250 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка