2.1 Speakers AC Powered 34W RMS (20W+7W*2)

2.097,00 ден.   Спореди

2.1 Speakers AC Powered 34W RMS (20W+7W*2)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.097,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


2.1 Speakers AC Powered 34W RMS (20W+7W*2)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка