2 GB DDRIII 1333 PC3-10666 (1333MHz), 240-pin, 256x8, DIMM, Energy management: 1.5 V

995,00 ден.   Спореди

2 GB DDRIII 1333 PC3-10666 (1333MHz), 240-pin, 256x8, DIMM, Energy management: 1.5 V


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 995,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


2 GB DDRIII 1333 PC3-10666 (1333MHz), 240-pin, 256x8, DIMM, Energy management: 1.5 V

Рам капацитет 2 GB
Магистрала 1333 MHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка