2,4GHz мини безжична камера во боја

4.956,00 ден.   Спореди

Оваа безжична камера во боја може да се инсталира без многу напор. Камерата пренесува видео и аудио сигнали до растојание од 100 метри. Сликите можат да се гледаат на монитор или телевизор со видео вл...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.956,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Оваа безжична камера во боја може да се инсталира без многу напор. Камерата пренесува видео и аудио сигнали до растојание од 100 метри. Сликите можат да се гледаат на монитор или телевизор со видео влез. Приемниот сигнал може да го користат максимум до 4 камери со 2,4 GHz безжична технологија. Камерата е приклучена на канал 2. Погодна е само за внатрешна употреба.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка