2,4 GHz сет со мини безжична камера

5.810,00 ден.   Спореди

Овој сет на безжична камера во боја се инсталира без многу напор. Со вградената Li батерија, камерата пренесува видео и аудио сигнали до 5 часови во текот на денот на растојание до 100 метри од п...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.810,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој сет на безжична камера во боја се инсталира без многу напор. Со вградената Li батерија, камерата пренесува видео и аудио сигнали до 5 часови во текот на денот на растојание до 100 метри од предавателот. 4 канален радио-пренос.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка