2-ПОЛЕН ТЕСТЕР ЗА НАПОН Voltcraft VC-54

2.419,00 ден.   Спореди

2-полен тестер за напон според EN 61243-3/VDE0682. Уредот е согласен со заштитата класа IP64. Цврста градба со гумени дршки.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.419,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


2-полен тестер за напон според EN 61243-3/VDE0682. Уредот е согласен со заштитата класа IP64. Цврста градба со гумени дршки.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка