2-КАНАЛЕН TFT КОМПЛЕТ ЗА НАБЉУДУВАЊЕ

14.553,00 ден.   Спореди

Со две, содржани во сет колор камери лесно можат да се контролираат две одделни области. Заштитени се од вода (прскање) и со помош на испорачаниот кабел за поврзување на вашиот монитор, овозможена е ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 14.553,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со две, содржани во сет колор камери лесно можат да се контролираат две одделни области. Заштитени се од вода (прскање) и со помош на испорачаниот кабел за поврзување на вашиот монитор, овозможена е слика и тон врска. Напојувањето на камерата ке ви овозможи благодарение на вградените IR LED диоди, слика во текот на ноќта преку мониторот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка