2-КАНАЛЕН ЅИДЕН РАДИО-ПРЕКИНУВАЧ RSLT4

767,00 ден.   Спореди

2-канален ѕиден радио- предавател RSL. Овој ѕиден предавател служи како далечински управувач на радио-префрлувачкиот систем RSL. Може да се префрлат или пригушат независно 10 приемници по канал. Инста...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 767,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


2-канален ѕиден радио- предавател RSL. Овој ѕиден предавател служи како далечински управувач на радио-префрлувачкиот систем RSL. Може да се префрлат или пригушат независно 10 приемници по канал. Инсталацијата се прави на постоечките вградени приклучници или со додавање на ѕидниот радио-предавател.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка