2 во 1 Conrad грејач

1.357,00 ден.   Спореди

Овој 2 во 1 загревач, може да се искористи како грејач за одмрзнување на шофершајбаната, но и како фен за коса доколку сте на пат. Ценовно поволен заради керамичкиот грејач кој го содржи. 2 метри кабе...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.357,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој 2 во 1 загревач, може да се искористи како грејач за одмрзнување на шофершајбаната, но и како фен за коса доколку сте на пат. Ценовно поволен заради керамичкиот грејач кој го содржи. 2 метри кабел и 150 W моќност.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка