1U Sliding shelf 600mm depth, with managable rails on back

2.736,00 ден.   Спореди

1U Sliding shelf 600mm depth, with managable rails on back


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.736,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


1U Sliding shelf 600mm depth, with managable rails on back

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка