1TB WD AV-GP IntelliPower 64MB Cache SATA 6.0Gb/s 3.5" Internal Hard Drive

4.925,00 ден.   Спореди

1TB WD AV-GP IntelliPower 64MB Cache SATA 6.0Gb/s 3.5" Internal Hard Drive


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 4.925,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


1TB WD AV-GP IntelliPower 64MB Cache SATA 6.0Gb/s 3.5" Internal Hard Drive

Интерфејс на дискот SATA
Тип на диск Internal
Формат на диск 3.5"
Кеш 64 MB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка