1GB DDR2 800MHz PQI, 240pin U-DIMM, CL5

1GB DDR2 800MHz PQI, 240pin U-DIMM, CL5

710,00 ден.   Спореди

1GB DDR2 800MHz PQI, 240pin U-DIMM, CL5


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 710,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


1GB DDR2 800MHz PQI, 240pin U-DIMM, CL5

Рам капацитет 1 GB
Магистрала 800 MHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка