1GB DDR 400MHz Kingston  Non-ECC CL3 (3-3-3) DIMM

1GB DDR 400MHz Kingston Non-ECC CL3 (3-3-3) DIMM

1.390,00 ден.   Спореди

1GB DDR 400MHz Kingston Non-ECC CL3 (3-3-3) DIMM, KVR400X64C3A/1G


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.390,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


1GB DDR 400MHz Kingston Non-ECC CL3 (3-3-3) DIMM, KVR400X64C3A/1G

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка