1GB DDR 400MHz 184pin PQI CL3

1GB DDR 400MHz 184pin PQI CL3

1.260,00 ден.   Спореди

Шифра 25036 - 1GB DDR 400MHz 184pin PQI CL3


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.260,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 25036 - 1GB DDR 400MHz 184pin PQI CL3

Рам капацитет 1 GB
Магистрала 400 MHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка