19.08.1006-20 ROLINE USB 2.0 Y-Cable

19.08.1006-20 ROLINE USB 2.0 Y-Cable

179,00 ден.   Спореди

19.08.1006-20 ROLINE USB 2.0 Y-Cable, 2x USB A M - 5-pin Mini M,1.8m


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 179,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


19.08.1006-20 ROLINE USB 2.0 Y-Cable, 2x USB A M - 5-pin Mini M,1.8m

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка