19" Rack Mount Kit for KVM Switch 8/1 RMK08

19" Rack Mount Kit for KVM Switch 8/1 RMK08

790,00 ден.   Спореди

Rack mount accessories enable you to mount Rextron KVM switches to standard 19" rack cabinet. A specially designed cable support bar unloads most of the cable weight from the switch and makes cable ma...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 790,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rack mount accessories enable you to mount Rextron KVM switches to standard 19" rack cabinet. A specially designed cable support bar unloads most of the cable weight from the switch and makes cable management easy.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка