19" 1U cooling unit with 2 fans 220 V RAL 9005 BLACK  incl Thermostat

19" 1U cooling unit with 2 fans 220 V RAL 9005 BLACK incl Thermostat

5.443,00 ден.   Спореди

19" 1U cooling unit with 2 fans 220 V RAL 9005 BLACK incl Thermostat


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 5.443,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


19" 1U cooling unit with 2 fans 220 V RAL 9005 BLACK incl Thermostat

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка