18.01.1063-50 Roline PS/2 Two button wheel mouse 540Dpi

18.01.1063-50 Roline PS/2 Two button wheel mouse 540Dpi

118,00 ден.   Спореди

Шифра 15314 - 18.01.1063-50 Roline PS/2 Two button wheel mouse 540Dpi


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 118,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 15314 - 18.01.1063-50 Roline PS/2 Two button wheel mouse 540Dpi

Тип на кабел Wired
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка