18-ЛЕД-на СИЈАЛИЦА MR 16/ GU 5.3- СИНА СВЕТЛИНА

648,00 ден.   Спореди

Ова е првата ЛЕД сијалица што произведува јачина на светлина од 240 луксови. Досегашниот рекорд на ЛЕД технологијата беше 180 луксови. Погодна само за конвенционален трансформатор.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 648,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ова е првата ЛЕД сијалица што произведува јачина на светлина од 240 луксови. Досегашниот рекорд на ЛЕД технологијата беше 180 луксови. Погодна само за конвенционален трансформатор.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка