18-ЛЕД-на СИЈАЛИЦА GU10- ЦРВЕНА

508,00 ден.   Спореди

Предноста на ЛЕД-технологијата е малата потрошувачка, минималното затоплување и долгиот век на траење.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 508,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Предноста на ЛЕД-технологијата е малата потрошувачка, минималното затоплување и долгиот век на траење.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка