18-ЛЕД-на СИЈАЛИЦА G.U10, ЖОЛТО-БЕЛА СВЕТЛИНА

616,00 ден.   Спореди

Во споредба со обичните сијалици, новата ЛЕД технологија овозможува интензивно осветлување на просторот, штедливост на електрична енергија и минимално затоплување.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 616,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Во споредба со обичните сијалици, новата ЛЕД технологија овозможува интензивно осветлување на просторот, штедливост на електрична енергија и минимално затоплување.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка