18-ЛЕД-на НИСКОНАПОНСКА СИЈАЛИЦА MR16 - црвена

508,00 ден.   Спореди

Првата ЛЕД сијалица со 240 лускови. Минатите верзии произведуваа најмногу 180 луксови.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 508,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Првата ЛЕД сијалица со 240 лускови. Минатите верзии произведуваа најмногу 180 луксови.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка