17.3 Notebook Panel LED	180	5	nemaPHILIPS 39 (99cm) LED Smart TV, Model: 39PFL3807H/12, FullHD 1920x1080, 50Hz Real, 100Hz Perfect Motion Rate (PMR), DVB-T/C, 3x HDMI, 2x USB with MPEG4, 1x Component in (YPbPr), 1x Scarts (RGB/CVBS), 1x PC-in VGA + Audio

17.3 Notebook Panel LED 180 5 nemaPHILIPS 39 (99cm) LED Smart TV, Model: 39PFL3807H/12, FullHD 1920x1080, 50Hz Real, 100Hz Perfect Motion Rate (PMR), DVB-T/C, 3x HDMI, 2x USB with MPEG4, 1x Component in (YPbPr), 1x Scarts (RGB/CVBS), 1x PC-in VGA + Audio

7.487,00 ден.   Спореди

Samsung Galaxy Note N8000 White 16GB 3G + WiFi + Stylus Pen Tablet, 10.1 WXGA TFT Technology capacitive touchscreen, 1280 x 800 Display Resolution, 16 Million Internal Colour Depth, Corning Gorilla Gl...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 7.487,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Samsung Galaxy Note N8000 White 16GB 3G + WiFi + Stylus Pen Tablet, 10.1 WXGA TFT Technology capacitive touchscreen, 1280 x 800 Display Resolution, 16 Million Internal Colour Depth, Corning Gorilla Glass, ARM cortex A9 CPU Type, 1.4GHz Quad Core CPU Clock Rate, 5 Megapixels Camera Resolution (Rear), x4 Digital Zoom, LED Flash, Auto Focus Avaiable, 2nd Camera 1.9 Megapixels, Android 4.0 (Ice Cream Sandwich), Full HD Video Resolution, 30fps Frame Rate, x4 Digital zoom, 2nd Camera 1280 x 720 Video (2ed) Resolution, Bluetooth 4.0 LE, 2.0 High Speed USB, HDMI, Mobile Tracker, 7000mAh Battery Capacity, Up to 2000min Talk Time Battery, Up to 1500Hours Stand-by Time Battery Таблет компјутери Samsung www.set.mk 30990 37698 SAMSUNG Galaxy Note N8000 White 16GB 3G + WiFi + Stylus Pen Tablet 365 5 nemaGorenje WA 6129, Машина за перење алишта, Бела боја, ЛЕД дисплеј, 6.5кг, 1200 вртежи, Електронски програматор, 15 програми, Одложен почеток на перење (24 часа), Регулирање на температурата, Економично перење, Туш систем, Регулирање на бројот на вртежи, Автоматско регулирање на количеството на вода, Пумпа STOP, Енергетска класа: A+ (-10%), ), Економичен програм 30С, Димензии (Ш x В x Д): 600 x 850 x 600mm (60cm) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 16990 65398 Gorenje WA 6129 1095 18 ima pod 5Gorenje WA 612 SYB, Simplicity Машина за перење алишта, Црна боја, ЛЕД дисплеј, 6кг, 1200 вртежи, Електронски програматор, 15 програми, Aqua stop, Одложен почеток на перење (24 часа), Регулирање на температурата, Економично перење, Автоматско регулирање на количеството на вода, Енергетска класа: A+, Економичен програм 30С, Димензии (Ш x В x Д): 600 x 850 x 600mm (60cm) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 20590 65399 Gorenje WA 612 SYB 1095 18 nemaGorenje WA 614 SYB, Simplicity Машина за перење алишта, Црна боја, ЛЕД дисплеј, 6кг, 1400 вртежи, Електронски програматор, 15 програми, Aqua stop, Одложен почеток на перење (24 часа), Регулирање на температурата, Економично перење, Автоматско регулирање на количеството на вода, Енергетска класа: A+, Економичен програм 30С, Димензии (Ш x В x Д): 600 x 850 x 600mm (60cm) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 21590 65400 Gorenje WA 614 SYB 1095 18 nemaGorenje WT 61060, Машина за перење алишта со горно полнење Бела боја, 6кг, 600 вртежи, Електронски програматор, 15 програми, Интегриран Fuzzy Wizzard, Економично перење, Регулирање на температурата, Звучен сигнал, Автоматско регулирање на количеството на вода, Енергетска класа: A, Економичен програм 30С, Систем за контрола на стабилноста (SCS), Димензии (Ш x В x Д): 400 x 850 x 600 mm (40cm) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 19990 65401 Gorenje WT 61060 1095 18 nemaGorenje D 6 SYB, Кондезациска машина за сушење алишта, Црна боја, 6кг, Електронски програматор, Senso Care, Sensor IQ, 15 програми, Функција за смалување на гужвање,Број на степени на влажност 5, Одложен почеток на перење (24 часа) , Енергетска класа: B, Димензии (Ш x В x Д): 600 x 850 x 600mm (60cm) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 24990 65402 Gorenje D 6 SYB 1095 18 nemaGorenje NRK 61801 W, Комбиниран фрижидер со долна комора, Бела боја, NO FROST, Метална рачка на врата, 1 компресор, Fast Freeze брзо замрзнување со автоматско исклучување, Автоматско одмрзнување, Cool&Fresh, технологија, Бруто запремнина 328 л, Фрижидерски дел 230л, замрзнувачки дел 75л, 4 полици од темперирано стакло, фиока за зеленчук и овошје, 4 прегради во вратата, полица за јајца, сад за мраз, 2 фиоки во замрзнувачот, внатрешно осветлување, Надворешна рачка, Енергетска класа А, Гас за разладување R-600a, Димензии 1800 x 600 x 640 mm(180cm) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 20990 65403 Gorenje NRK 61801 W 1095 18 nemaGorenje NRK 61801 X, Комбиниран фрижидер со долна комора, Inox, NO FROST, Метална рачка на врата, 1 компресор, Fast Freeze брзо замрзнување со автоматско исклучување, Автоматско одмрзнување, Cool&Fresh, технологија, Бруто запремнина 328 л, Фрижидерски дел 230л, замрзнувачки дел 75л, 4 полици од темперирано стакло, фиока за зеленчук и овошје, 4 прегради во вратата, полица за јајца, сад за мраз, 2 фиоки во замрзнувачот, внатрешно осветлување, Надворешна рачка, Енергетска класа А, Гас за разладување R-600a, Димензии 1800 x 600 x 640 mm(180cm) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 22590 65404 Gorenje NRK 61801 X 1095 18 nemaGorenje ECT 680 KR, designed by Karim Rashid Стаклокерамичка вградна плотна, Бела боја, Сензорско управување на допир, Одржување на топлина, Тајмер, Алуминиумски раб Stop Go (пауза), лево напред: 210/175/120 mm, 2,3 kW, Hi-light грејач, , десно напред: 145 mm, 1,2 kW, Hi-light грејач,лево назад: 145 mm, 1,2 kW, Hi-light грејач, десно назад: 265 x 170 mm, 2,4 kW, Hi-light грејач, Сигнализација на преостаната топлина, Можност за заклучување, Димензии (Ш x В x Д): 600 x 550 x 490 mm (60cm) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 27490 65405 Gorenje ECT 680 KR 1095 18 nemaGorenje IT 603 ASC, Индукциска стаклокерамичка плоча, Црна боја, Сензорско управување на допир, Одржување на топлина,Тајмер, Power boost функција Брусен раб на плочата, Stop Go (пауза), лево напред: 210/175/120 mm, 2,3 kW, Hi-light грејач, , десно напред: 145 mm, 1,2 kW, Hi-light грејач,лево назад: 145 mm, 1,2 kW, Hi-light грејач, Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 25490 65406 Gorenje IT 603 ASC 1095 18 nemaGorenje RK 65 SYW, Simplicity Комбиниран фрижидер со долна комора, Бела боја, Метална рачка на врата, 1 компресор, Автоматско одмрзнување, Cool&Fresh, технологија, Бруто запремнина 342 л, Фрижидерски дел 230л, замрзнувачки дел 92л, 4 полици од темперирано стакло, фиока за зеленчук и овошје, 4 прегради во вратата, полица за јајца, сад за мраз, 2 фиоки во замрзнувачот, внатрешно осветлување, Надворешна рачка, Енергетска класа А, Гас за разладување R-600a, Димензии 1800 x 600 x 640 mm(180cm) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 21990 65407 Gorenje RK 65 SYW 1095 18 nemaGorenje RK 68 SYB, Simplicity Комбиниран фрижидер со долна комора, Црна боја, Метална рачка на врата, 1 компресор, Автоматско одмрзнување, Cool&Fresh, технологија, Бруто запремнина 342 л, Фрижидерски дел 230л, замрзнувачки дел 92л, 4 полици од темперирано стакло, фиока за зеленчук и овошје, 4 прегради во вратата, полица за јајца, сад за мраз, 2 фиоки во замрзнувачот, внатрешно осветлување, Надворешна рачка, Енергетска класа А+, Гас за разладување R-600a, Димензии 1800 x 600 x 640 mm(180cm) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 23590 65408 Gorenje RK 68 SYB 1095 18 nemaGorenje RCI 5180 AW, Вграден Фрижидер со долна комора, Бела боја, Автоматско одмрзнување - фрижидер,1 компресор, FastFreeze брзо замрзнување со автоматско исклучување, Осветлена внатрешност, 5 стаклени полици, 2 стаклени полици на извлекување, 2 лизгачки стаклени полици, 1 метален држач за шишиња, 2 фиоки за чување на замрзната храна, 1 сад за лед, Бруто 285л, Фрижидрески дел 204л, Замрзнувач 40л, Енергетска класа А+, Димензии (В x Ш x Д): 1775 x 540 x 545mm (177,5cm) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 21590 65409 Gorenje RCI 5180 AW 1095 18 ima pod 5Gorenje NRKI 4181 CW, Вграден Фрижидер со долна комора , Бела боја, NO FROST, Автоматско одмрзнување - фрижидер, 1 компресор, FastFreeze брзо замрзнување со автоматско исклучување, LED осветлување, 5 стаклени полици, 2 стаклени полици на извлекување, 2 лизгачки стаклени полици, 1 метален држач за шишиња, 2 фиоки за чување на замрзната храна, 1 сад за лед, Бруто 278л, Фрижидрески дел 202л, Замрзнувач 62л, Енергетска класа А+, Димензии (В x Ш x Д): 1775 x540 x 545mm (177,5cm) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 27990 65410 Gorenje NRKI 4181 CW 1095 18 nemaGorenje RF 4140 AW, Комбиниран фрижидер со горна комора, Бела боја, Метална рачка на врата, Автоматско одмрзнување - фрижидер, 1 компресор, 4стаклени полици, Бруто капацитет: 243Литри, Фрижидерски капацитет: 183 Литри, Замрзнувачки капацитет: 49 Литри, Димензии (В xШ x Д): 1440 x 540 x 565 mm(140cm) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 11990 65411 Gorenje RF 4140 AW 1095 18 imaGorenje EC 66120 BW, Самостоечки Електричен шпорет, Бела боја, Стаклокерамичка плотна, Грејни места: лево напред: 210/120 mm, 2,2 kW, Hi-light грејач, 145 mm, 1,2 kW, Hi-light грејач,45 mm, 1,2 kW, Hi-light грејач, 180 mm, 1,8 kW, Hi-light грејач , Мултисистемска Рерна 65 Литри, Механичко управување, ECO Email, Димензии (Ш x В x Д): 600 x 850 x 600мм (60cm) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 21990 65412 Gorenje EC 66120 BW 1095 18 ima pod 5Gorenje К 63102 BW, Самостоечки Комбиниран шпорет, Бела боја, Две Електрични плочи за готвење, Две Плински плочи за готвење Конвенционална рерна - 67 Литри, Решетка, Длабока емајлирана тава, Двојно застаклена компактна врата(T<85C), Eco Clean емајл, Енергетска класа: А, Бучност: 33 dB(A), Димензии (Ш x В x Д): 600 x 850 x 600мм (60)цм Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 18990 65413 Gorenje К 63102 BW 1095 18 nemaGorenje BO 6120 AX, Вградна Фурна, Inox, Push pull копчиња, Мултифункционална рерна - 65 Литри, push pull копчиња, EcoClean емајл во внатрешноста на рерната, конвенционално греење - горен и долен грејач, вентилатор, Решетка, плитки плехови, Двојно застаклена врата на рерната (cool door, T<85C), Енаргетска класа А ,Димензии (Ш x В x Д): 597 x 595 x 565mm (60cm) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 13950 65414 Gorenje BO 6120 AX 1095 18 nemaGorenje BO 6320 AX, Вградна Фурна, Inox, Push pull копчиња, Мултифункционална рерна - 65 Литри, EPT-Електронски програмски модул со управување на допир, push pull копчиња, EcoClean емајл во внатрешноста на рерната, конвенционално греење - горен и долен грејач, вентилатор, Решетка, плитки плехови, Двојно застаклена врата на рерната (cool door, T<85C), Енаргетска класа АДимензии (Ш x В x Д): 597 x 595 x 565mm (60cm) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 15990 65415 Gorenje BO 6320 AX 1095 18 nemaGorenje BO-71-ORA-X, Ora-Ito Вградна Фурна, Црна боја, Push pull копчиња, Мултифункционална рерна - 65 Литри Боја на рачката: Металик сребрена, Мултифункционална рерна - 65 Литри, push pull копчиња,Механичко управување, EcoClean емајл во внатрешноста на рерната, Иноксен филтер за маснотии, конвенционално греење - горен и долен грејач, Мал инфра грејач, Самочистење со вода, Вариабилен грил, вентилатор, Решетка, плитки плехови, Двојно застаклена врата на рерната(cool door, T<85C), Енаргетска класа А, Димензии (Ш x В x Д): 597 x 595 x 565mm (60cm) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 18850 65416 Gorenje BO-71-ORA-X 1095 18 nemaGorenje BO 71 SYB, Simplicity Вградна Фурна, Црна боја, Push pull копче, Боја на рачката: Полиран алуминиум, Мултифункционална рерна - 65 Литри, Ергономски копчиња , EcoClean емајл во внатрешноста на рерната, Иноксен филтер за маснотии, конвенционално греење - горен и долен грејач, Мал инфра грејач, Самочистење со вода, Вариабилен грил, вентилатор, Решетка, плитки плехови, Двојно застаклена врата на рерната(cool door, T<85C), Енаргетска класа А, Димензии (Ш x В x Д): 597 x 595 x 565mm (60cm) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 17990 65417 Gorenje BO 71 SYB 1095 18 nemaGorenje BO 71 SYW, Simplicity Вградна Фурна, Бела боја, Push pull копче, Боја на рачката: Полиран алуминиум, Мултифункционална рерна - 65 Литри, Ергономски копчиња , EcoClean емајл во внатрешноста на рерната, Иноксен филтер за маснотии, конвенционално греење - горен и долен грејач, Мал инфра грејач, Самочистење со вода, Вариабилен грил, вентилатор, Решетка, плитки плехови, Двојно застаклена врата на рерната(cool door, T<85C), Енаргетска класа А, Димензии (Ш x В x Д): 597 x 595 x 565mm (60cm) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 17990 65418 Gorenje BO 71 SYW 1095 18 nemaGorenje BO 75 SYB, Simplicity Вградна Фурна, Црна боја, Боја на рачката: Полиран алуминиум, Мултифункционална рерна - 65 Литри, Телескопски водилки на 2 нивоа, Ергономски копчиња, Температурен дисплеј со управување на допир,Електронско управување, EcoClean емајл во внатрешноста на рерната, Иноксен филтер за маснотии, конвенционално греење - горен и долен грејач, Мал инфра грејач, Самочистење со вода, Вариабилен грил, вентилатор, Решетка, плитки плехови, Двојно застаклена врата на рерната(cool door, T<85C), Енаргетска класа А, Димензии (Ш x В x Д): 597 x 595 x 565mm (60cm) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 21390 65419 Gorenje BO 75 SYB 1095 18 nemaGorenje TGR50N, Бојлер, 50 Л, Бела боја, Моќност 2КW, Работен Притисок 6Bar, Високо Монтажен, Внатрешен(Заштитен)Термостат, Надворешен(Електромеханички) Термостат, Заштитна магнезиумова анода, Емајлиран Казан, Време на загревање од 15°C до 75°C за 1h 55min, Мотажа на зид, Димензии:В/Ш/О 570 x 454 x 461mm (Напомена обазезна примена на сигурносен вентил) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 5650 65420 Gorenje TGR50N 730 18 nemaGorenje SIT 2200 CAL, Пегла на Пареа, Зелено-Бела боја, јачина: 2200W, Гумирана рачка, Подлога на пеглата, Perfect Glide површина за пеглање, Функција самочистење, Систем против собирање на воден каменец, Индикатор на температура, Индикатор за работа, LED дисплеј, Систем против прокапување Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 2650 65421 Gorenje SIT 2200 CAL 730 18 nemaGorenje TG50N, Бојлер, 50 Л, Бела боја, Моќност 2КW, Работен Притисок 6Bar, Високо Монтажен, Внатрешен(Заштитен)Термостат, Надворешен(Работен)Термостат, Заштитна магнезиумова анода, Емајлиран Казан, Време на загревање од 15°C до 75°C за 3h 05min, Мотажа на зид, Димензии:В/Ш/О 561 x 365 x 185mm (Напомена обазезна примена на сигурносен вентил) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 5450 65422 Gorenje TG50N 730 18 nemaGorenje TGR80N, Бојлер, 80 Л, Бела боја, Моќност 2КW, Работен Притисок 6Bar, Високо Монтажен, Внатрешен(Заштитен)Термостат, Надворешен(Електромеханички) Термостат, Заштитна магнезиумова анода, Емајлиран Казан, Време на загревање од 15°C до 75°C за 3h 05min, Мотажа на зид, Димензии:Д/Ш/В 461 x 454 x 766mm (Напомена обазезна примена на сигурносен вентил) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 6100 65423 Gorenje TGR80N 730 18 ima pod 5Gorenje TG100N, Бојлер, 100 Л, Бела боја,Моќност 2КW, Работен Притисок 6Bar, Високо Монтажен, Внатрешен(Заштитен)Термостат, Надворешен(Работен)Термостат, Заштитна магнезиумова анода, Емајлиран Казан, Време на загревање од 15°C до 75°C за 3h 55min, Мотажа на зид, Димензии:В/Ш/О 926 x 715 x 200mm (Напомена обазезна примена на сигурносен вентил) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 6750 65424 Gorenje TG100N 730 18 nemaGorenje TGR100N, Бојлер, 100 Л, Бела боја, Моќност 2КW, Работен Притисок 6Bar, Високо Монтажен, Внатрешен(Заштитен)Термостат, Надворешен(Електромеханички) Термостат, Заштитна магнезиумова анода, Емајлиран Казан, Време на загревање од 15°C до 75°C за 3h 55min, Мотажа на зид, Димензии:В/Ш/О 935 X 454 X 461mm (Напомена обазезна примена на сигурносен вентил) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 7630 65425 Gorenje TGR100N 730 18 nemaGorenje OTG 80SLSIM, Бојлер, 80 Л, Бела боја, Моќност 2КW, Работен Притисок 6Bar, Високо Монтажен, Внатрешен(Заштитен)Термостат, Надворешен(Електромеханички) Термостат, Заштитна магнезиумова анода, Емајлиран Казан,Време на загревање од 15°C до 75°C за 2h 05min, Мотажа на зид, Димензии:В/Ш/О 950 X 420 X 445mm (Напомена обазезна примена на сигурносен вентил) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 8330 65426 Gorenje OTG 80SLSIM 730 18 nemaGorenje OTG80SLSIM, Бојлер, 80 Л, Црна Боја, Моќност 2КW, Работен Притисок 6Bar, Високо Монтажен, Внатрешен(Заштитен)Термостат, Надворешен(Електромеханички) Термостат, Заштитна магнезиумова анода, Емајлиран Казан, Време на загревање од 15°C до 75°C за 2h 05min, Мотажа на зид, Димензии:В/Ш/О 950 X 420 X 445mm ( Напомена обазезна примена на сигурносен вентил ) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 9990 65427 Gorenje OTG80SLSIM 730 18 nemaGorenje KR 1800 DS MIDI, Тостер, Црна боја, Приклучна моќ: 1800 W, Матерјал на плочата: Алуминиум, Куќиште: Лакирана површина, Рачка за носење, Термостат Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 2890 65428 Gorenje KR 1800 DS MIDI 730 18 nemaGorenje R 506 E, Резач, Inox, Сечиво Inox, Моќност 150 W, Дебелина на рез од 0mm до 15mm, Пречник на сечиво 190 mm, Копче за моментално исклучување On/Off, Дожина на кабел 1м Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 3150 65429 Gorenje R 506 E 730 18 nemaGorenje SIT 1800 VA, Пегла на Пареа , Сино-Бела боја, јачина:1800 W, Подлога на пеглата: Ultra Steel (Инокс), Функција самочистење, Систем против собирање на воден каменец, Индикатор на температура, Индикатор за работа, Систем против прокапување Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 1590 65430 Gorenje SIT 1800 VA 730 18 nemaGorenje SIT 2000 VA, Пегла на Пареа , Виолетово-Бела боја, јачина:2000 W, Подлога на пеглата: Ultra Steel (Инокс), Функција самочистење, Систем против собирање на воден каменец, Индикатор на температура, Индикатор на работа, Систем против прокапување Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 1850 65431 Gorenje SIT 2000 VA 730 18 nemaGorenje SIT 2200 VA, Пегла на Пареа, Виолетово-Бела боја, јачина:2200 W, Подлога на пеглата: Ultra Steel (Инокс), Функција самочистење, Систем против собирање на воден каменец, Индикатор на температура, Индикатор за работа, Систем против прокапување Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 2150 65432 Gorenje SIT 2200 VA 730 18 nemaGorenje SIT 1650 V, Пегла на Пареа, Виолетово-Бела боја, јачина:1650 W, Подлога на пеглата: Ultra Steel (Инокс), Функција самочистење, Систем против собирање на воден каменец, Индикатор на температура, Индикатор за работа, Систем против прокапување Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 1450 65433 Gorenje SIT 1650 V 730 18 nemaGorenje ME 501 N, Рачен миксер, Бела боја, Моќност на моторот: 425 W, Турбо копче, Број на брзини: 4, AC мотор, Додатоци маталки за тесто, Можност за перење на додатоците во машина за садови Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 1750 65434 Gorenje ME 501 N 730 18 ima pod 5Gorenje M 600 S, Рачен миксер, Бела боја, Моќност на моторот: 425 W, Број на брзини: 3, AC мотор, Додатоци маталки за тесто, Можност за перење на додатоците во машина за садови, Простор за намотување на приклучниот кабел Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 1750 65435 Gorenj eM 600 S 730 18 nemaGorenje MRP 330 EA, Рачен миксер, Бело-Сива боја, Моќност на моторот: 330 W, Турбо копче, Број на брзини: 4, AC мотор, Додатоци маталки за тесто, Можност за перење на додатоците во машина за садови, Простор за намотување на приклучниот кабел Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 1790 65436 Gorenje MRP 330 EA 730 18 nemaGorenje M 505 E, Black up Line Рачен миксер, Црна боја, Моќност на моторот: 350 W, Број на брзини: 5, AC мотор, Додатоци маталки за тесто, Можност за перење на додатоците во машина за садови Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 2490 65437 Gorenje M 505 E 730 18 nemaGorenje MRP 330 B, Black up Line Рачен миксер, Црна боја, Моќност на моторот: 330 W, Турбо копче, Број на брзини: 4, AC мотор, Додатоци маталки за тесто, Можност за перење на додатоците во машина за садови, Простор за намотување на приклучниот кабел, Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 2150 65438 Gorenje MRP 330 B 730 18 nemaGorenje M 605 B, Black up Line Рачен миксер, Црна боја, Моќност на моторот: 425 W, Турбо копче, Број на брзини: 4, AC мотор, Додатоци маталки за тесто, Можност за перење на додатоците во машина за садови Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 1690 65439 Gorenje M 605 B 730 18 nemaGorenje M 701 B, Black up Line Миксер со Постоље, Црна боја, Моќност 350 W, Нивоа на матење 5, Рачна мешалица, Метални маталки, Продолжетоци за пире, Функција On/Off, Сад со сталак, универзален Нож Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 3690 65440 Gorenje M 701 B 730 18 nemaGorenje MPE 700 EA, Стапчест миксер Моќност 700 W, Бела боја, Број на брзини: 8, Капацитет на садот за сецкање: 0,8 Литри, Турбо копче, Капацитет на садот за сецкање: 0,8 Литри Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 2990 65441 Gorenje MPE 700 EA 730 18 nemaGorenje SMK 150 W, Мелница за кафе , Бела боја, Моќност 150W, Капацитет 40g, Нож Inox, Рачно собирање на кабел, Должина на кабел 1,5 М Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 1490 65442 Gorenje SMK 150 W 730 18 nemaGorenjе SMK 150 B, Black up Line Мелница за кафе, Црна боја, Моќност 150W, Капацитет 40g,Нож Inox, Рачно собирање на кабел, Должина на кабел 1,5 М Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 1450 65443 Gorenjе SMK 150 B 730 18 nemaGorenje S 400 EA, Сецкалник, Сино-Бела боја, Моќност на моторот: 400 W, Стаклена посуда (можност за користење во микробранова печка), Гумена подлога за посудата, Капацитет на посудата за сецкање: 1, Литри 0,5л Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 2150 65444 Gorenje S 400 EA 730 18 nemaGorenje HB 451 W, Стапчест миксер, Моќност 450 W, Бела боја, Inox Нож, Број на брзини: 8, Капацитет на садот за сецкање: 0,8 Литри, Турбо копче, Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 1490 65445 Gorenje HB 451 W 730 18 nemaGorenje KT 05 GW, Кујнска вага, Бела боја, Максимална тежина: 5 кг, Ultra Slim дизајн, Калено стакло, Лесно чистење Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 1690 65446 Gorenje KT 05 GW 730 18 nemaGorenje KT 03 NC, Кујнска вага, Inox, Максимална тежина: 3 кг, Индикатор: ЛЦД дисплеј, Лесно чистење Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 2190 65447 Gorenje KT 03 NC 730 18 nemaGorenje T 930 W, Тостер за лепчиња, Бела боја, Моќност 930W, Функција на одмрзнување, функција на загревање, Број на степени на загревање 6, Термостат, Големина на комора XL, Ладни страници Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 1850 65448 GorenjeT 930 W 730 18 nemaGorenje T 930 BK, Тостер за лепчиња, Црно -Бела боја, Моќност 930W, Функција на одмрзнување, функција на загревање, Број на степени на загревање 6, Термостат, Големина на комора XL, Ладни страници Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 1850 65449 Gorenje T 930 BK 730 18 nemaGorenje CJ 50 W, Соковник - Цитрус преса, Бела боја, Мокност 50 W, Реверзибилно работење, Пластичен сад 300 мл Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 1190 65450 Gorenje CJ 50 W 730 18 nemaGorenje JC 800 G, Соковник - Цедач за агруми (џусер), Зелено-бела боја, Максимална јачина на моторот: 800 W, Гумирани ногарки, Сигурносен прекинувач, XXL, Регулирање на брзината, Метално куќиште, Волумен на садот за сок: 1 Литри, Волумен на садот за одпадоци: 2 Литри, Микрофилтер Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 3750 65451 Gorenje JC 800 G 730 18 nemaGorenje JC 800 Y, Соковник - Цедач за агруми (џусер), Бордо боја, Максимална јачина на моторот: 800 W, Гумирани ногарки, Сигурносен прекинувач, XXL, Регулирање на брзината, Метално куќиште, Волумен на садот за сок: 1 Литри, Волумен на садот за одпадоци: 2 Литри, Микрофилтер Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 3750 65452 Gorenje JC 800 Y 730 18 nemaGorenje H 17 P, Освежувач на воздух, Розева боја, Моќност 30W, Автоматско исклучување при празен сад за вода, Сад за вода 1,7 л, Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 2650 65453 Gorenje H 17 P 730 18 nemaGorenje H 17 B, Освежувач на воздух, Плава боја, Моќност 30W, Автоматско исклучување при празен сад за вода, Сад за вода 1,7 л Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 2650 65454 Gorenje H 17 B 730 18 nemaGorenje BM 900 W, Апарат за печење леб, Бела боја, Моќност: 600 W, LCD екран,Големина на лебот: 2 кг, Управување: со копче, Автоматско исклучување, Одложен старт, Програм за растење на тестото, Програм за припрема на тестото, Функција одржување на топлината, Посуда за мерење, Тефлонска посуда која се отстранува,Контролно стакло, Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 3750 65455 Gorenje BM 900 W 730 18 ima pod 5Gorenje MO 17 MW, Микробранова печка, Бела боја, Mоќност 700W Волумен: 17 Литри, Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5, Механичко управување, Функција Одмрзнување, Ротирачка стаклена чинија 245 mm, Димензии (Ш x В x Д): 452x262x335 mm Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 3890 65456 Gorenje MO 17 MW 730 18 ima pod 5Gorenje MO 17 DW, Микробранова печка, Бела боја, Mоќност 700W Волумен: 17 Литри, LED Diplay Функција Smart display , Автоматско мени, Број на меморирани програми: 8 Дефиниран старт на готвење, Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5, Електронско управување, Функција Одмрзнување, Заклучување за заштита од деца, Ротирачка стаклена чинија 245 mm, Димензии (Ш x В x Д): 452x262x335 mm Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 4200 65457 Gorenje MO 17 DW 730 18 nemaGorenje MO 17 ME, Микробранова печка, Inox, Mоќност 700W Волумен: 17 Литри, Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5, Механичко управување, Функција Одмрзнување, Ротирачка стаклена чинија 245 mm, Димензии (Ш x В x Д): 452x262x335 mm Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 4150 65458 Gorenje MO 17 ME 730 18 nemaGorenje MO 200 MW, Микробранова печка, Бела боја, Mоќност 700W Волумен: 20 Литри, Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5, Механичко управување, Функција Одмрзнување, Ротирачка стаклена чинија 245 mm, Димензии (Ш x В x Д): 455x260x330 mm Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 3950 65459 Gorenje MO 200 MW 730 18 nemaGorenje MO 200 MS, Микробранова печка, Inox, Mоќност 700W Волумен: 20 Литри, Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5, Механичко управување, Функција Одмрзнување, Ротирачка стаклена чинија 245 mm, Димензии (Ш x В x Д): 455x260x330 mm Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 4150 65460 Gorenje MO 200 MS 730 18 ima pod 5Gorenje MO 20 MGW, Микробранова печка со грил, Бела боја, Mоќност 1200W + Грил 800W, Волумен: 20 Литри, 9 начини на готвење, Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5, Механичко управување, Функција Одмрзнување, Ротирачка стаклена чинија 245 mm, Димензии (Ш x В x Д): 452x262x370 mm Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 4290 65461 Gorenje MO 20 MGW 730 18 ima pod 5Gorenje MO 20 DGS, Микробранова печка со грил, Inox, Mоќност 800 W + Грил 1200W, Волумен: 20 Литри, LED Diplay Функција, Автоматско мени, Crust функција, 9 начини на готвење, Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5, Механичко управување, Функција Одмрзнување, ECO Email (рерна и плехови), Решетка за скара, Заклучување за заштита од деца, Ротирачка стаклена чинија 245 mm, Димензии (Ш x В x Д): 452x262x374 mm Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 4850 65462 Gorenje MO 20 DGS 730 18 nemaGorenje MO 20 DB, Микробранова печка, Црна боја, Mоќност 700W Волумен: 20 Литри, LED Diplay Функција Smart display , Автоматско мени, Број на меморирани програми: 8 Дефиниран старт на готвење, Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5, Електронско управување, Функција Одмрзнување, Заклучување за заштита од деца, Ротирачка стаклена чинија 245 mm,Димензии (Ш x В x Д): 452x262x335 mm Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 4450 65463 Gorenje MO 20 DB 730 18 nemaGorenje SMO 20 DGW, Simplicity Микробранова печка со грил , Бела боја, Mоќност 800 W + Грил 1200W, Волумен: 20 Литри, LED Diplay Функција, Автоматско мени, Crust функција, 8 начини на готвење, Нивоа на моќност на микробрановата печка: 4, Електронско управување, Функција Одмрзнување, ECO Email (рерна и плехови), Решетка за скара, Заклучување за заштита од деца, Ротирачка стаклена чинија 245 mm, Димензии (Ш x В x Д): 452x262x364 mm Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 6590 65464 Gorenje SMO 20 DGW 730 18 nemaGorenje SMO 20 DGB, Simplicity Микробранова печка со грил , Црна боја, Mоќност 800 W + Грил 1200W, Волумен: 20 Литри, LED Diplay Функција, Автоматско мени, Crust функција, 8 начини на готвење, Нивоа на моќност на микробрановата печка: 4, Електронско управување, Функција Одмрзнување, ECO Email (рерна и плехови), Решетка за скара, Заклучување за заштита од деца, Ротирачка стаклена чинија 245 mm, Димензии (Ш x В x Д): 452x262x364 mm Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 6590 65465 Gorenje SMO 20 DGB 730 18 nemaGorenje VCK 2102 BCY IV, Правосмукалка, Сиво-Тиркизна боја, Моќност: 2100 W, Со канистер, Волумен на садот за прашина: 2,3 Литри, мотор SOFT START, употреба суво чистење, Хепа филтер 2, Ниво на филтрација: 7, цевка: Алуминиум, Опсег: 17 mум, Универзална четка + 3 додатни наставки,Радиус-Опсег: 17 m Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 5650 65466 Gorenje VCK 2102 BCY IV 730 18 nemaGorenje VCK 2303 GCY IV, Правосмукалка, Сиво-Зелена боја, Моќност: 2300 W, Со канистер, Волумен на садот за прашина: 2,3 Литри, мотор SOFT START, употреба суво чистење, Хепа филтер 2, Ниво на филтрација: 7, цевка: Алуминиум, Универзална четка + 3 додатни наставки,Радиус-Опсег: 17 m Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 5750 65467 Gorenje VCK 2303 GCY IV 730 18 nemaGorenje VCK 1501 OCY IV, Правосмукалка, Црвена боја, Моќност: 1500 W, Со вреќичка, Волумен на садот за прашина: 1,5Литри, употреба суво чистење,1 Хепа филтер, Ниво на филтрација: 3, Хартиени вреќи за прашина: 3, цевка: Алуминиум, Универзална четка + 3 додатни наставки, Сигурносна заштита против употреба без сад или кеса,Индикатор за полна вреќичка, Радиус-Опсег: 14m Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 3650 65468 Gorenje VCK 1501 OCY IV 730 18 nemaGorenje VCK 1801 BCY IV, Правосмукалка, Сиво-Зелена боја, Моќност: 1800 W, Со канистер, Волумен на садот за прашина: 1,6 Литри, мотор SOFT START, употреба суво чистење, Хепа филтер 1, Ниво на филтрација: 8, цевка: Алуминиум, Универзална четка + 3 додатни наставки,Радиус-Опсег: 14 m Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 4100 65469 Gorenje VCK 1801 BCY IV 730 18 nemaGorenje VCK 1611 R, Правосмукалка, Црвена боја, Моќност 1600 W, Со вреќичка, Волумен на садот за прашина: 2,2Литри, употреба суво чистење, Ниво на филтрација: 4, Хартиени вреќи за прашина: 3,Платнена кеса 1, цевка: Алуминиум, Универзална четка + 3 додатни наставки, Сигурносна заштита против употреба без сад или кеса Индикатор за полна вреќичка, Радиус-Опсег: 14m Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 3290 65470 Gorenje VCK 1611 R 730 18 nemaGorenje VCK 1611 B, Правосмукалка, Плава боја, Моќност: 1600 W, Со вреќичка, Волумен на садот за прашина: 2,2Литри, употреба суво чистење, Ниво на филтрација: 4, Хартиени вреќи за прашина: 3,Платнена кеса 1, цевка: Алуминиум, Универзална четка + 3 додатни наставки, Сигурносна заштита против употреба без сад или кеса,Индикатор за полна вреќичка, Радиус-Опсег: 14m Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 3250 65471 Gorenje VCK 1611 B 730 18 nemaGorenje VCK 1811 B, Правосмукалка, Плава боја, Моќност: 1800 W, Со вреќичка, Волумен на садот за прашина: 2,2Литри, мотор SOFT START, употреба суво чистење, Ниво на филтрација: 4, Хартиени вреќи за прашина: 3,Платнена кеса 1, цевка: Алуминиум, Универзална четка + 3 додатни наставки, Сигурносна заштита против употреба без сад или кеса,Индикатор за полна вреќичка, Радиус-Опсег: 14m Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 3690 65472 Gorenje VCK 1811 B 730 18 nemaGorenje VCK 1811 R, Правосмукалка, Бордо боја, Моќност: 1800 W, Со вреќичка, Волумен на садот за прашина: 2,2Литри, мотор SOFT START, употреба суво чистење, Ниво на филтрација: 4, Хартиени вреќи за прашина: 3,Платнена кеса 1, цевка: Алуминиум, Универзална четка + 3 додатни наставки, Сигурносна заштита против употреба без сад или кеса,Индикатор за полна вреќичка, Радиус-Опсег: 14m Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 3690 65473 Gorenje VCK 1811 R 730 18 nemaGorenje ECT 610 ASC, Стаклокерамичка вградна плотна, Црна боја, Сензорско управување на допир, лево напред: 210 mm, 2,3 kW, Hi-light грејач, десно напред: 145 mm, 1,2 kW, Hi-light грејач,лево назад: 145 mm, 1,2 kW, Hi-light грејач, десно назад: 180 mm, 1,8 kW, Hi-light грејач, Брусен раб на плочата, Автоматска контрола на температурата за заштита од претекување, Сигнализација на преостаната топлина, Можност за заклучување, Димензии (Ш x В x Д): 600 x 504 x 510 mm (60cm ) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 13650 65474 Gorenje ECT 610 ASC 1095 18 ima pod 5Gorenje ECT 6 SYB, Simplicity Стаклокерамичка вградна плотна, Црна боја, Сензорско управување на допир, Одржување на топлина, Тајмер, Брусен раб на плочата, Stop Go (пауза), лево напред: 210 mm, 2,2 kW, Hi-light грејач, десно напред: 145 mm, 1,2 kW, Hi-light грејач,лево назад: 145 mm, 1,2 kW, Hi-light грејач, десно назад: 180 mm, 1,7kW, Hi-light грејач, Сигнализација на преостаната топлина, Можност за заклучување, Димензии (Ш x В x Д): 560 x 50 x 490 mm (60cm) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 15800 65475 Gorenje ECT 6 SYB 1095 18 nemaGorenje ECT 6 SYW, Simplicity Стаклокерамичка вградна плотна, Бела боја, Сензорско управување на допир, Одржување на топлина, Тајмер, Брусен раб на плочата, Stop Go (пауза), лево напред: 210 mm, 2,2 kW, Hi-light грејач, десно напред: 145 mm, 1,2 kW, Hi-light грејач,лево назад: 145 mm, 1,2 kW, Hi-light грејач, десно назад: 180/120 mm, 1,7 kW, Hi-light грејач, Сигнализација на преостаната топлина, Можност за заклучување, Димензии (Ш x В x Д): 560 x 500 x 490 mm (60cm) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 19990 65476 Gorenje ECT 6 SYW 1095 18 nemaGorenje GC 620 ASC, Комбинирана стаклокерамичка плоча, Црна боја, Електрично палење на плинските горачи, Брусен раб на плочата, Meханички лево напред: 90 mm, 3 kW, Голем горач, десно напред: 145 mm, 1,2 kW, Hi-light грејач, лево назад: 50 mm, 1 kW, Горач, десно назад: 180 mm, 1,8 kW, Hi-light грејач, Тип на решетката за плин: Лиено железо, Заштитени плински горачи, Димензии (Ш x В x Д): 600 x 15 x 510 mm(60cm) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 14990 65477 Gorenje GC 620 ASC 1095 18 nemaGorenje GS 61110 W, Самостоечка Машина за миење садови , Бела боја, 4 програми за миење: Економична програма; Брз програм, Плакнење и сушење, Капацитет: 12 комплета, температура на миење: 40, 45, 50 °C, Самочистечки филтер, Aqua Stop, SpaceDelux - Внатрешност од нерѓосувачки челик, Енергетска класа: AАА, Aqua Stop, Димензии (Ш x В x Д): 600 x 850 x 580 mm (60cm) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 17990 65478 Gorenje GS 61110 W 1095 18 nemaGorenje GS 610 SYW, Simplicity Самостоечка Машина за миење садови, Бела боја, 5 програми: Нежно миење за осетливи садови; Програма за стакло, Интензивно миење, Економична програма, Плакнење и сушење, Капацитет: 12 комплета, Температура на миење: 70, 50, 40 °C, Самочистечки филтер, Енергетска класа: AАА, Aqua Stop, Димензии (Ш x В x Д): 600 x 850 x 580 mm (60cm) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 19250 65479 Gorenje GS 610 SYW 1095 18 nemaGorenje GS 610 SYB, Simplicity Самостоечка Машина за миење садови, Црна боја, Одложен старт во чекори (2/4/6/8ч), 5 програми: Нежно миење за осетливи садови; Програма за стакло; Интензивно миење; Економична програма; Плакнење и сушење,Капацитет: 12 комплета, Температура на миење: 70, 50, 40 °C, Самочистечки филтер, Енергетска класа: AАА, Aqua Stop, Димензии (Ш x В x Д): 600 x 850 x 580 mm (60cm) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 19750 65480 Gorenje GS 610 SYB 1095 18 nemaGorenje GV 61124, Машина за миење садови целосно вграднаКапацитет: 12 комплети, 5 програми: Нежно миење за осетливи садови, Интензивно миење, Економична програма, Накиснување, Плакнење и сушење, температура на миење: 45, 55, 65, 70 °C, Самочистечки филтер, Aqua Stop, SpaceDelux - Внатрешност од нерѓосувачки челик, Автоматско дозирање на средство за омекнување на водата за подобро миење, Звучен и светлосен сигнал за крај на програмот, Индикатор за грешки, Енергетска класа: A-10% АА, Димензии (Ш x В x Д): 598 x 818 x 545 mm (60cm) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 22990 65481 Gorenje GV GV 61124 1095 18 nemaGorenje DU 6115 W, Аспиратор Самостоен, Бела боја, Број на филтри:1, Јаглен филтер, Број на степени на вентилаторот: 3, Максимален проток на воздух при издувно функционирање: 173 m3/h, Максимален проток на воздух при проточно функционирање: 70 m3/h, Јачина на моторот: 80 W, Халогенско осветлување: 1x28 W, Пречник на одводното црево: 125 mm, Начин на управување: Механичко управување, Начин на поставување: кујнски аспиратор за под елемент, Димензии: 598 x470 x 77 mm (60cm) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 2800 65482 Gorenje DU 6115 W 1095 18 nemaGorenje DU 6115 EC, Аспиратор Самостоен, Inox, Број на филтри: 1, Јаглен филтер, Број на степени на вентилаторот: 3, Максимален проток на воздух при издувно функционирање: 173 m3/h, Максимален проток на воздух при проточно функционирање: 70 m3/h, Јачина на моторот: 80 W, Халогенско осветлување: 1x28 W, Пречник на одводното црево: 125 mm, Начин на управување: Механичко управување, Начин на поставување: кујнски аспиратор за под елемент, Димензии: 598 x 470 x 77mm (60cm) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 2990 65483 Gorenje DU 6115 EC 1095 18 nemaGorenje DF 6116 E, Вграден Аспиратор (Телескопски), Inox, 2 мотори, Број на филтри: 1 ,Метален филтер, Филтер за маснотии кој се мие, Број на степени на вентилаторот: 3, Максимален проток на воздух при издувно функционирање: 391 m3/h, Максимален проток на воздух при проточно функционирање: 316 m3/h, Јачина на моторот: 250 W, Халогенско осветлување: 2x28 W, Пречник на одводното црево: 125 mm, Начин на управување: Механичко управување, Начин на поставување: кујнски аспиратор за под елемент, Димензии: 598 x 295 x 173mm ( 60 ) cm Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 4990 65484 Gorenje DF 6116 E 1095 18 imaKingston 4GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL9 SODIMM, KVR16S11S8/4BK Меморија Kingston www.set.mk 1899 25947 Kingston 4GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL9 SODIMM 1800 5 imaKingston Predator Series 8GB 2400MHz DDR3 Non-ECC CL11 DIMM (Kit of 2) XMP, KHX24C11T2K2/8X Меморија Kingston www.set.mk 5990 25948 Kingston Predator Series 8GB 2400MHz DDR3 Non-ECC CL11 DIMM (Kit of 2) XMP 1800 5 nemaKingston Predator Series 16GB 1866MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM (Kit of 4) XMP, KHX18C9T2K4/16X Меморија Kingston www.set.mk 6799 25949 Kingston Predator Series 16GB 1866MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM (Kit of 4) XMP 1800 5 nemaБојлер Леов 80 Л Боја бела, Вертикален, Комбиниран, Внатрешен Термостат, Емајлиран Казан , Можност за приклучок за парно Апарати за домаќинство Leov www.set.mk 7499 65485 Бојлер Леов 80 Л Боја бела 730 18 nemaGorenje W 72Y2, Машина за перење алишта, Бела боја, 7кг, 800 вртежи, Електронски програматор, 18 програми,Одложен почеток на перење (24 часа), Еко програм 30c, Туш систем, Заштита за деца,Систем за контрола на стабилноста (SCS), Регулирање на температурата, Економично перење, Регулирање на бројот на вртежи, Автоматско регулирање на количеството на вода, Енергетска класа: A++, Економичен програм 30С, Димензии (Ш x В x Д): 600 x 850 x 600mm (60cm) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 16690 65486 Gorenje W 72Y2 1095 18 ima pod 5Gorenje W 7423, Машина за перење алишта, Бела боја, ЛЕД дисплеј, 7кг, 1200 вртежи, Електронски програматор, 23 програми, Одложен почеток на перење (24 часа), Регулирање на температурата, Економично перење, Регулирање на бројот на вртежи, Автоматско регулирање на количеството на вода, Енергетска класа: A+++, Економичен програм 30С, Димензии (Ш x В x Д): 600 x 850 x 600mm (60cm) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 18690 65487 Gorenje W 7423 1095 18 nemaGorenje W 8424, Машина за перење алишта, Бела боја, 8кг,1200 вртежи, Електронски програматор, 25 програми, Одложен почеток на перење (24 часа), Еко програм 30c, Туш систем, Регулирање на температурата, Економично перење, Регулирање на бројот на вртежи, Автоматско регулирање на количеството на вода, Енергетска класа: A+++(-10%), Економичен програм 30С, Димензии (Ш x В x Д): 600 x 850 x 600mm (60cm) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 20550 65488 Gorenje W 8424 1095 18 nemaGorenje W 8624 H, Машина за перење алишта, Бела боја, ЛЕД дисплеј, 8кг, 1200 вртежи, Електронски програматор, 23 програми, Еко програм 30c, Туш систем, Заштита за деца, Звучен сигнал, Регулирање на температурата, Економично перење, Регулирање на бројот на вртежи, Автоматско регулирање на количеството на вода, Енергетска класа: A++(-40%), Одложен почеток на перење (24 часа), Економичен програм 30С, Димензии (Ш x В x Д): 600 x 850 x 600mm (60cm) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 22250 65489 Gorenje W 8624 H 1095 18 nemaGorenje W 9865 E, Машина за перење алишта, Бела боја, Inox врата, ЛЕД дисплеј, 9кг,1600 вртежи, Електронски програматор, 23 програми, IQ 8 Сензори за прилагодување спрема перење, Inox врата, Инвертер мотор, Aqua stop, , Еко програм 30c,Туш систем, Заштита за деца, Звучен сигнал, Регулирање на температурата, Економично перење, Регулирање на бројот на вртежи, Автоматско регулирање на количеството на вода, Енергетска класа: A+++, Одложен почеток на перење (24 часа), Економичен програм 30С, Димензии (Ш x В x Д): 600 x 850 x 600mm (60cm) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 29990 65490 Gorenje W 9865 E 1095 18 nemaGorenje W 6202/S, Senso Care SLIM Машина за перење алишта, Бела боја, 6.5кг, 1000 вртежи, Електронски програматор, 18 програми, Регулирање на температурата, Регулација на вртежи, Заштита за деца, Економично перење, Автоматско регулирање на количеството на вода, Енергетска класа: A++, Економичен програм 30С, Димензии (Ш x В x Д): 600 x 850 x 450mm (45cm) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 16190 65491 Gorenje W 6202/S 1095 18 nemaGorenje W 6423/S, Senso Care SLIM Машина за перење алишта, Бела боја, ЛЕД дисплеј 6.5кг, 1200 вртежи, Електронски програматор, Aqua stop 23, програми, Регулирање на Звучен сигнал, температурата,Одложен почеток на перење (24 часа), Регулација на вртежи, Заштита за деца, Економично перење, Автоматско регулирање на количеството на вода, Енергетска класа: A+++, Економичен програм 30С, Димензии (Ш x В x Д): 600 x 850 x 450mm (45cm) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 19790 65492 Gorenje W 6423/S 1095 18 nemaGorenje WA 612 SYW, Simplicity Машина за перење алишта, Бела боја, ЛЕД дисплеј, 6кг, 1200 вртежи, Електронски програматор, 15 програми, Aqua stop, Одложен почеток на перење (24 часа), Регулирање на температурата, Економично перење, Автоматско регулирање на количеството на вода, Енергетска класа: A+, Економичен програм 30С, Димензии (Ш x В x Д): 600 x 850 x 600mm (60cm) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 20590 65493 Gorenje WA 612 SYW 1095 18 nemaGorenje WD 63110, Машина за перење и сушење алишта, Бела боја, ЛЕД дисплеј, 6кг, 1.100 вртежи, Електронски програматор, Туш систем, 15 програми, Одложен почеток на перење (24 часа)Регулирање на температурата, Економично перење, Регулирање на бројот на вртежи, Автоматско регулирање на количеството на вода, Енергетска класа: B, Одложен почеток на перење (24 часа), Економичен програм 30С, Димензии (Ш x В x Д): 600 x 850 x 600mm (60cm) Апарати за домаќинство Gorenje ww

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка