16GB Touch 830 Silver

16GB Touch 830 Silver

805,00 ден.   Спореди

16GB Touch 830 Silver


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 805,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


16GB Touch 830 Silver

Капацитет 16 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи