16GB PQI Traveling Disk U172P

16GB PQI Traveling Disk U172P

649,00 ден.   Спореди

16GB PQI Traveling Disk U172P, Silver


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 649,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


16GB PQI Traveling Disk U172P, Silver

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи