16GB PQI SDHC Card Class4

16GB PQI SDHC Card Class4

763,00 ден.   Спореди

16GB PQI SDHC Card Class4


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 763,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


16GB PQI SDHC Card Class4

Тип на мемориска картичка SD
Капацитет 16 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка