16GB PQI Intelligent Drive i812

16GB PQI Intelligent Drive i812

699,00 ден.   Спореди

16GB PQI Intelligent Drive i812, Red


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 699,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


16GB PQI Intelligent Drive i812, Red

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка