16.99.4040-20 Mobile rack UDMA/ATA 133MB/s, with fan, set

390,00 ден.   Спореди

16.99.4040-20 Mobile rack UDMA/ATA 133MB/s, with fan, set


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 390,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


16.99.4040-20 Mobile rack UDMA/ATA 133MB/s, with fan, set

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка