16-КАНАЛЕН ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ

826,00 ден.   Спореди

16-каналниот далечински управувач контролира светла и друга опрема. Има опсег до 30 метри.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 826,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


16-каналниот далечински управувач контролира светла и друга опрема. Има опсег до 30 метри.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка