15.99.6251-10 VALUE Internal USB 2.0 Card Reader, with USB 3.0 Port

396,00 ден.   Спореди

15.99.6251-10 VALUE Internal USB 2.0 Card Reader, with USB 3.0 Port


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 396,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


15.99.6251-10 VALUE Internal USB 2.0 Card Reader, with USB 3.0 Port

Тип на мемориска картичка Card Reader
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка