15.99.6218-10 VALUE USB 2.0 Card Reader 50+, internal, black

15.99.6218-10 VALUE USB 2.0 Card Reader 50+, internal, black

290,00 ден.   Спореди

15.99.6218-10 VALUE USB 2.0 Card Reader 50+, internal, black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 290,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


15.99.6218-10 VALUE USB 2.0 Card Reader 50+, internal, black

Тип на мемориска картичка Card Reader
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка