15.99.2126-10 VALUE PCI-Express Adapter

15.99.2126-10 VALUE PCI-Express Adapter

299,00 ден.   Спореди

15.99.2126-10 VALUE PCI-Express Adapter, 2 internal SATA ports


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 299,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


15.99.2126-10 VALUE PCI-Express Adapter, 2 internal SATA ports

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка