15.99.2123-10 VALUE S-ATA I PCI Card

15.99.2123-10 VALUE S-ATA I PCI Card

610,00 ден.   Спореди

15.99.2123-10 VALUE S-ATA I PCI Card,1 int.+1 ext.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 610,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


15.99.2123-10 VALUE S-ATA I PCI Card,1 int.+1 ext.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка