15.99.2088-20 VALUE PCI Adapter

15.99.2088-20 VALUE PCI Adapter

699,00 ден.   Спореди

15.99.2088-20 VALUE PCI Adapter, 1 parallel ECP/EPP port


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 699,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


15.99.2088-20 VALUE PCI Adapter, 1 parallel ECP/EPP port

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка