15.99.2086-20 VALUE 2S-RS232 PCI Adapter

15.99.2086-20 VALUE 2S-RS232 PCI Adapter

999,00 ден.   Спореди

15.99.2086-20 VALUE 2S-RS232 PCI Adapter, 1xD-SUB 9,16C550


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


15.99.2086-20 VALUE 2S-RS232 PCI Adapter, 1xD-SUB 9,16C550

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка