15.08.9390-5 Value Webcam With integrated microphone, 8 MPix, Image resolution: 300K up to 8.0 Mpix, Video capture: 640, Sensor: CMOS image sensor, Lens: 5-element glass lens, Digital zoom: 10x, Video resolution: 1600x1200 dpi, driverless

446,00 ден.   Спореди

15.08.9390-5 Value Webcam With integrated microphone
• 8 MPix
• Image resolution: 300K up to 8.0 Mpix
• Video capture: 640
• Sensor: CMOS image sensor
• Lens: 5-element glass ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 446,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


15.08.9390-5 Value Webcam With integrated microphone
• 8 MPix
• Image resolution: 300K up to 8.0 Mpix
• Video capture: 640
• Sensor: CMOS image sensor
• Lens: 5-element glass lens
• Digital zoom: 10x
• Video resolution: 1600x1200 dpi
• driverless

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка