14MP - CCD sensor - 5x optical zoom - 3" LCD - 720p Video recording @30fps - Optical image stabilizer, Face Beautifier, 5cm Super Macro, Panorama PanCapture, 3200 High ISO, various scene modes - Built-in 23Mb, up to 32GB SDHC - 110g, 700mAh Rechargea

7.128,00 ден.   Спореди

14MP - CCD sensor - 5x optical zoom - 3" LCD - 720p Video recording @30fps - Optical image stabilizer, Face Beautifier, 5cm Super Macro, Panorama PanCapture, 3200 High ISO, various scene modes - Built...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 7.128,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


14MP - CCD sensor - 5x optical zoom - 3" LCD - 720p Video recording @30fps - Optical image stabilizer, Face Beautifier, 5cm Super Macro, Panorama PanCapture, 3200 High ISO, various scene modes - Built-in 23Mb, up to 32GB SDHC - 110g, 700mAh Rechargeable Li-ion Battery; OSD RO - USB 2.0 - Orange

Оптички зум 5x X
Резолуција 14 MP
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка