147-делен сет на продолжетоци-одвртувачи

2.242,00 ден.   Спореди

Стручни хром-ванадиум одвртувачки врвови во различни големини. Инклузивни врвови со долга и екстра долга глава за тешко пристапни завртки.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.242,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Стручни хром-ванадиум одвртувачки врвови во различни големини. Инклузивни врвови со долга и екстра долга глава за тешко пристапни завртки.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка