14- штрафови за пиштол со компримиран воздух

7.611,00 ден.   Спореди

Робустен чекан-штрафцигер со опција за навртување на завртки од тркала на патнички превозни средства, за мотажа или поправка. Комапктен дизајн и лесна алатка со која нема да се уморите при работа.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 7.611,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Робустен чекан-штрафцигер со опција за навртување на завртки од тркала на патнички превозни средства, за мотажа или поправка. Комапктен дизајн и лесна алатка со која нема да се уморите при работа.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка