12 Ouzo 1

485,00 ден.   Спореди

Производител: Gruppo Campari
Шифра на производ: 116
UPC:
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Грција
Категорија : Узо


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 485,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Gruppo Campari
Шифра на производ: 116
UPC:
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Грција
Категорија : Узо

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи