11.99.5525-25 VALUE DVI Cable

11.99.5525-25 VALUE DVI Cable

399,00 ден.   Спореди

11.99.5525-25 VALUE DVI Cable, DVI M-M, dual link, 2m


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 399,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


11.99.5525-25 VALUE DVI Cable, DVI M-M, dual link, 2m

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка