108 (прва книга)

108 (прва книга)

200,00 ден.   Спореди

Круг од два пати по 108 записи рефлексивна поетска проза, пораки на мир и мудрост кои на читателот од било која географска широчина му носат подарок: мигови на очовечување, само-познание, длабока, иск...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Табернакул http://www.tabernakul.com.mk   Детали 200,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Круг од два пати по 108 записи рефлексивна поетска проза, пораки на мир и мудрост кои на читателот од било која географска широчина му носат подарок: мигови на очовечување, само-познание, длабока, искрена радост.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка