10-ЛЕД-на УСБ ЛАМБА

708,00 ден.   Спореди

Приклучете ја во Вашиот компјутер или лаптоп и уживајте во осветлувањето со 10 ЛЕД диоди.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 708,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Приклучете ја во Вашиот компјутер или лаптоп и уживајте во осветлувањето со 10 ЛЕД диоди.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка