1.0TB 32MB SATA, 7K1000.C 7200 RPM, SATA 2, 3.0Gbit/s.

3.657,00 ден.   Спореди

1.0TB 32MB SATA, 7K1000.C 7200 RPM, SATA 2, 3.0Gbit/s.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.657,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


1.0TB 32MB SATA, 7K1000.C 7200 RPM, SATA 2, 3.0Gbit/s.

Кеш 32 MB
Интерфејс на дискот SATA
Тип на диск Internal
Формат на диск 3.5"
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка