1+1 ПОРТ УСБ 3.0 PCI-EXPRESS-КАРТИЧКА LOWP

2.537,00 ден.   Спореди

Брзина на пренесување на податоци до 5 GBit/s Идеална за копирање на големи количини на податоци Стартување на интерен USB- влез.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.537,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Брзина на пренесување на податоци до 5 GBit/s Идеална за копирање на големи количини на податоци Стартување на интерен USB- влез.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка