1 КАНАЛЕН РАДИО ПРЕКИНУВАЧ ЗА ЅИД FS20 AS1

4.589,00 ден.   Спореди

Овој уред е еден од најценетите делови на системот FS20. Може да се контролира од 100 м далечина, користејќи било кој предавател на FS20 системот (далечински управувач, FHZ 1000/1000, сензор). FS20 AS...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.589,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој уред е еден од најценетите делови на системот FS20. Може да се контролира од 100 м далечина, користејќи било кој предавател на FS20 системот (далечински управувач, FHZ 1000/1000, сензор). FS20 AS1 има тајмер за исклучување (1 сек - 4,5 ч) кој автоматски го исклучува уредот. Цврстото IP 65 куќиште го штити уредот од надворешните услови и ванадализам. Вграден е директно во каблите.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка