00-CR-80SSIX50 White inkjet printable CD-R, 80Mins 700MB, 52x Speed, A Grade, (50pcs)

00-CR-80SSIX50 White inkjet printable CD-R, 80Mins 700MB, 52x Speed, A Grade, (50pcs)

10,00 ден.   Спореди

00-CR-80SSIX50 White inkjet printable CD-R, 80Mins 700MB, 52x Speed, A Grade, (50pcs)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 10,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


00-CR-80SSIX50 White inkjet printable CD-R, 80Mins 700MB, 52x Speed, A Grade, (50pcs)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка