*

4.897,00 ден.   Спореди

Термостат погоден за  греење или ладење. Погоден за стандардна кутија Ø 55 mm. Со поврзување на часовникот, возможно е пад од 4 C во текот на ноќта.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.897,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Термостат погоден за  греење или ладење. Погоден за стандардна кутија Ø 55 mm. Со поврзување на часовникот, возможно е пад од 4 C во текот на ноќта.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка