Џепен прожектор Aiptek Pocket Cinema

20.217,00 ден.   Спореди

Aiptek Pocket Cinema T25 е најновата генерација од џепни проектори, кој може да биде директно поврзан преку USB со компјутер или лаптоп. Компактен дизајн кој нуди најдобар комфор за вашите бизнис прое...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 20.217,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Aiptek Pocket Cinema T25 е најновата генерација од џепни проектори, кој може да биде директно поврзан преку USB со компјутер или лаптоп. Компактен дизајн кој нуди најдобар комфор за вашите бизнис проекции. Џепниот прожектор T25 е идеална алатка за презентации во секое време и во скоро било која локација. Тој може да биде добар за сите содржини како што се Microsoft PowerPoint презентациите, Excel табеларните пресметки, Word документите, па дури и за слики и видео клипови. Така, овој мал, ултра-лесен проектор е идеален за презентации во мали групи, во канцеларија и во бизнисот. Но исто така овој џепен прожектор е добар и за лична употреба дома или пред пријателите за евоцирање на спомените од годишниот одмор. Благодарение на модерната технологија и RGB LED диодите со осветленоста до 18 ANSI лумени, Pocket Cinema T25 е исто така погоден и за презентација во осветлени или слабо затемнети простории.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка